Loading...

dr Katarzyna Jermakowicz
Zakład Finansów i Rachunkowości Adiunkt
Kontakt:
  • tel. +48 18 44 99 288
  • e-mail: jermakowicz@wsb-nlu.edu.pl
  • pokój: C223
Dyżury:

Biografia:

Matematyk, finansista. Absolwentka UJ w Krakowie (1999) oraz stypendystka studiów doktoranckich na University of Hull (UK), gdzie obroniła doktorat w 2003r. Asystent, później młodszy wykładowca na University of Hull (2000-2004). Od 2004r. adiunkt w WSB.

Obszar zainteresowań:

• Matematyka Finansowa
• Współczesna Teoria Inwestycji
• Problemy Optymalizacji w Finansach
• Zarządzanie ryzykiem
• Rachunkowość zarządcza

Publikacje:

  • Optimal control for 2D stochastic Navier-Stokes equations (z N.J.Cutland), Applied Mathematics and Optimization, 55 (2007) 66-91, Springer
  • Optimal control for 3D stochastic Navier-Stokes equations (z N.J.Cutland), Stochastics: An International Journal of Probability and Stochastic Processes, Vol.77, No.5, (2005) 437-454, Taylor & Francis Group